Dostępne w salonie

OFERTA KOSMETYKÓW

W naszym salonie kupicie Państwo kosmetyki renomowanych firm profesjonalnych: dr Grandel, Selvert, Klapp, Germaine de Capuccini, Gernetic, Epionce, Naturmedicin i Revitalash.

AQUAFRESH działa globalnie na skórę, aby osiągnąć maksymalne krótkotrwałe i długotrwałe nawilżenie, zarówno w warstwie zewnętrznej, jak i wewnętrznej. SELVERT AQUAFRESH jest najbardziej Inteligentnym Systemem Nawadniającym. To fenomenalne nawadnianie z oryginalnymi formułami i najnowocześniejszymi składnikami, które kompleksowo działają na skórę: od jej powierzchni po najgłębsze warstwy. Ten rewolucyjny system pomaga skórze odzyskać optymalne nawilżenie i funkcje barierowe, neutralizować suchość oraz odpowiadać na specyfczne potrzeby i wymagania każdego klienta w zakresie nawadniania.

URBAN RESPONSE - linia ratująca skórę przed atakami smogu, metali ciężkich, ozonu troposferycznego, pyłów zawieszonych, węglowodorów oraz tlenków: siarki, azotu i węgla. To naukowo udowodniona, wielostronna i potężna tarcza chroniąca funkcje skóry. Dzięki m.in. rewolucyjnemu Shield MP, który tworzy film na jej powierzchni, zapobiega przyleganiu cząstek PM 2,5 i głęboko oczyszcza. Naprawia spustoszenia wywołane węglowodorem i metalami ciężkimi. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Nadaje świetlisty i zdrowy wygląd.

Regeneration Absolue to "RESURFACING" dla skóry dojrzałej lub uszkodzonej przez czynniki zewnętrzne. Dla odzyskania zdrowej i młodzieńczej tekstury oraz zmianę kolorytu z szarego na różany. Pobudza naturalną samo-regenerację skóry, dzięki kombinacji zaawansowanych składników aktywnych: ProRenew Complex® pochodzący z fermentacji bakterii Lactococcusus Lactis. Zwiększa gęstość warstwy rogowej i ochronę płaszcza hydro-lipidowego. Stymuluje syntezę TRANSGLUTAMINAZY i nasila produkcję FILAGRYNY. Wyciąg z wydzieliny ślimaka. Wielo-funkcyjny składnik aktywny: oczyszczanie, naprawa i odbudowa, regeneracja, odnowa, nawilżanie, anty-utlenianie. Anty-bakteryjny i anty-podrażnieniowy. Polepsza ochronę skóry. Energizuje i aktywizuje komórki. Zwiększa syntezę podstawowego białka i wzmacnia jego włókna. Dzięki Regeneration Absolue skóra "rodzi się" na nowo, pokazując różaną barwę oraz piękną świetlistą i aksamitną teksturę.

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego (MAP- „prowitamina C”) oraz AHA z dzikiej róży, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Zabieg idealny dla mieszkanek miast (zanieczyszczenia), szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje kolagen. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd. Działa na poziomie skóry właściwej.

Zabieg Aquawear to innowacyjny, wszechstronny i profesjonalny program stworzony na problem utraty wody i braku lipidów w skórze. Ten kompleksowy system zaprojektowany został w ten sposób, by stymulować naturalny proces nawilżania skóry. Jego celem jest przywrócenie prawidłowego nawodnienia oraz blasku skórze odwodnionej. Służy temu zastosowana w zabiegu nowoczesna formuła, która zawiera dwa innowacyjne składniki aktywne: naturalne niezmydlające się frakcje i Auto-Hydrat, które utrzymują doskonałą równowagę wody i lipidów w naskórku oraz zwiększają ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Pozwalają uzyskać nawilżenie skóry w krótkim i dłuższym okresie czasu. Po zabiegu skóra odzyskuje utracony blask i jędrność. Poprawia się jej zagęszczenie. Dodatkowo zapewniona jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi orz utratą wody.

Ponad 95% naturalnych składników! Integralny system ośmiu Osmotic Peel Off Mask w linii Cell Vitale. Dostosowany do zabiegów Selvert Thermal. Spektakularnie poprawia ich rezultaty już podczas pierwszego zabiegu. Selvert Thermal oferuje różnorodność, aby zaspokoić potrzeby każdego rodzaju skóry i poradzić sobie z jej dysfunkcjami. Natural Peel Off Masks zostały stworzone dla spektakularnej poprawy rezultatów już po pierwszym zabiegu. Maski osmotyczne zdecydowanie poprawiają penetraję uprzednio zaaplikowanych składników aktywnych, ponieważ mają doskonałe właściwości błonotw,orcze oraz zdolność przetrzymywania wody i poprawy bariery warstwy rogowej. Jednocześnie zachowują i zwiększają poziomy nawilżenia skóry. Twarz odzyskuje swoje naturalne piękno i promienność.

Skinshooter to mezoterapia bezigłowa, która wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting.
Terapia radiofrekwencją jest delikatnym, nieinwazyjnym zabiegiem wygładzającym i napinającym skórę. Fale radiowe przenikają przez zewnętrzne warstwy skóry i oddziałują na jej głębsze struktury w efekcie powodując skrócenie i zagęszczenie włókien kolagenowych. Ciepło w tkankach przyczynia się również do rozszerzenia naczyń krwionośnych i pobudzenia mikrokrążenia, co skutkuje lepszym dotlenieniem i odżywieniem tkanek.
Repagen Exclusive to zabieg przeznaczony dla cer dojrzałych, które charakteryzują się utratą jędrności i elastyczności, a także widoczne są na nich liczne zmarszczki i bruzdy. Preparaty wykorzystane w zabiegu zawdzięczają swoją skuteczność innowacyjnemu kompleksowi Repagen®, który składa się m.in. z: ASCIII, Argireline oraz DMAE – substancji dającej efekt liftingu poprzez zwiększenie napięcia mięśniowego. Do głównych zastosowań zabiegu Repagen Exclusive należą: pobudzenie procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry, długotrwałe nawilżenie i wygładzenie naskórka, wypełnianie zmarszczek i bruzd oraz wyrównanie kolorytu i rozświetlenie skóry.
Zabieg setowy Hyaluron Infusion z linii X-Treme to idealna propozycja dla skóry dojrzałej. Hialuronowa infuzja w zabiegu wykorzystana została w celu wygładzenia konturów twarzy. Opracowanie systemu nakładania konstrukcji podtrzymującej owal twarzy z elastycznych bandaży wraz z wyznaczonym kierunkiem aplikacji modelująco-wzmacniającego kremu spektakularnie zmieniają owal twarzy. Cera staje się jędrna, wygładzona, a zmarszczki i drobne linie stają się mniejsze. Naskórek otula cienka przepuszczalna błonka wygładzająca i chroniąca cerę przed szkodliwym wpływem środowiska i utratą wilgotności.
Zabieg CollaGen ujędrniająco – nawilżający KLAPP to 3-stopniowa kuraca, intensywnie nawilżająca i ujędrniająca skórę. W szczególności dzięki aktywności kolagenu zwiększa elastyczność i poprawia strukturę skóry. Przeznaczony jest dla każdego typu cery dojrzałej, wymagającej intensywnej terapii anti-aging. Zawarty w nim kolagen jest składnikiem strukturalnym skóry, odpowiedzialnym za jej elastyczność. Poziom nawilżenia w skórze zostaje uzupełniony dzięki czemu staje się ona gładsza i bardziej elastyczna. Zredukowane zostają zmarszczki, a struktura skóry wyrównana. Następuje wyraźna poprawa konturów twarzy.
ASA Peel Face Treatment jest zabiegiem, który w nowoczesny sposób wykorzystuje działania kwasu salicylowego. Zabieg daje doskonałe efekty w przypadku skóry, która straciła naturalną jędrność i blask, zmniejsza przebarwienia skóry oraz niweluje drobne zmarszczki. ASA Face Treatment jest zabiegiem bezpiecznym i w odróżnieniu od innych zabiegów z kwasami może być stosowany także w okresie, kiedy nasza skóra jest eksponowana na słońce. Zabieg usuwa wierzchnią warstwę naskórka bez efektu łuszczenia oraz świetnie rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry.